Енергія життя, лікування, біозахист, омолодження

Енергія життя, лікування, біозахист, омолодження

Вітрина

Про компанію

ФОП Шинкарук Володимир Михайлович створює різні вироби для відновлення та підтримки здоров'я людини, тварин, рослини та навколишнього середовища. В основному це вироби з мідного дроту за мотивами відомого американського вченого та гуманіста Сліма Спарлінга: тензор-кільця, енергетичні котушки та гармонізатори. Застосовуються знання про сакральні заходи та сакральну геометрію.

Додали вироби, подаровані всьому світу іранським фізиком-ядерником Мехраном Кеш - реактори для отримання лікувальної плазми, ганси, лікувальні олівці та маграви.

Ці вироби є спіралі різної форми, виконані з мідного дроту. Вони працюють на інших принципах та фізичних законах. Торсіонні поля, потоки хрононів, надпровідність, антигравітація, ефект форм та довжин, енергія вакууму. Джерел харчування немає, побічних ефектів немає, перешкод немає, всі ефекти позитивні.

Нещодавно почав робити вироби із лікувальними мікросферами. Черговий раз переконався у старій істині - що складно, то хибно. Багато хороших відгуків.

Всі вироби робляться вручну (Hand Made) та корисність їх перевіряється біометричним маятником. Невдалі вироби утилізуються. Використовуються лише якісні інструменти та матеріали. На всі вироби, крім реакторів Мехрана Кеша, дається довічна гарантія.

Вища технічна освіта, багатий практичний досвід роботи в науці та медицині, а також накопичені знання в галузі зцілення та омолодження дозволяють сумлінно створювати якщо і не шедеври, то гарантовано корисні речі.

Медь і цинк лежать в основі назви Медицина всіма мовами планети. Особисто я, перепробувавши багато, дуже багато лікувальних пристроїв, ліків і харчових добавок, зневірився в ефективності сучасної концепції медицини, головне бажання якої - щоб бідні ніколи не хворіли, а багаті ніколи не одужували.

Здоров'я та удачі всім! 

Статті

18.07.2023
Огляд протоколів лікування різних хвороб з допомогою плазми
18.07.2023
Огляд протоколів лікування різних хвороб з допомогою плазми
17.11.2021
О том, как не заболеть и потом не лечиться